LinkedIn: Nag-una nga 25 Mga Eksperto sa Social Media nga Sundon

linkin sa marketing sa linkin

Si Jason Miller Bag-ohay lang nag-post sa social media nga iyang gibati nga siya nanganak kung ang iyang labing kabag-o nga paglalang sa katapusan napatik. Sa walay duhaduha gipasigarbo niya ang kini nga masuso! Ang Panudlo sa Sophisticated Marketer sa LinkedIn maayo… malalangon, mabulokon, ug puno sa tambag gikan sa lainlaing mga propesyonal sa pamaligya, lainlaing mga kaso sa paggamit, ug usa ka tonelada nga mga gigikanan. Kung wala pa nimo kini na-download - i-download kini ug gamiton kini ingon usa ka checklist kung giunsa nimo gibutang ang imong network sa negosyo sa LinkedIn aron molihok!

Kini nga panudlo gisulat sa hunahuna nimo, ang sopistikado nga tigpamaligya. Pag-andam nga dad-on ang imong pagpamaligya sa social media sa sunod nga lebel, pag-tap sa propesyonal nga panghunahuna ug gakos ang daghang mga kahigayunan nga nagpaabut-dugangan ang kahibalo, impluwensya ang panan-aw, makamugna mga tingga, ug sa katapusan magduso sa kita sa LinkedIn.

Pag-download sa among bag-ong e-book ug pagkat-on:

  1. Ngano nga kinahanglan magbaligya ang imong negosyo sa LinkedIn
  2. Giunsa ang pag-tap sa kusug nga mga solusyon sa pagpamaligya sa LinkedIn aron mapadagan ang imong mga katuyoan
  3. Giunsa ang pagpalapad sa pagkab-ot sa imong pagbaligya sa sulod pinaagi sa pagpaambit sa may kalabutan ug gipunting nga sulud sa mga propesyonal sa kalibutan
  4. Giunsa ang pag-apil sa mga propesyonal sa negosyo nga adunay daghang mga display ad ug mga ad nga text nga na-target kaayo
  5. Ug daghan pa!

Hingpit nga napahawa ako aron mahibal-an nga nalista ako taliwala sa ubang mga lider sa industriya nga akong gidayeg ug gitahod pag-ayo! Ania ang lista:

  1. Jay Baer - Tigpamaba, Awtor, Konsulta nga adunay blog Kumbinsihon ug Kinombertir. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Senior Director, Global Marketing sa SAP, Presidente ug Co-Founder
    sa Business2Komunidad nga adunay blog B2B Marketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Group Director Media ug Pakig-ambit sa WCG, usa ka W2O Company nga adunay blog Taga-Britain. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Consultant, Speaker, Blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP sa Marketing sa Infinigraph, Awtor, Speaker. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, Taghimo ug CEO sa Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen Columnist. Twitter: @heidicohen LinkedIn.
  8. Steven Farnsworth - Chief Digital Strategist sa Jolt, Digital Marketing, Awtor, Speaker. Twitter: @steveology LinkedIn.
  9. Barry Feldman - Tag-iya sa Feldman Creative, Speaker. Twitter: @FeldmanCreative LinkedIn.
  10. Ann Handley - Ulo sa Sulud sa Ang Prof., Awtor. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Presidente sa Heinz Marketing Inc. Twitter: @ HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO sa DK New Media, Chief Marketing Officer sa CircuPress, Awtor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - CEO sa Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - CEO sa Social Media Explorer, SME Digital Author, Speaker. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO nga Gitinguha nga Lokal, Awtor, Speaker. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Taghimo sa Wired Advisor ™, Tigpamaba. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Strategist sa Marketing, Speaker, Awtor. @dmscott LinkedIn.
  18. Si Jason Miller - Tigdumala sa Sr., Pagbaligya sa Sulud, Mga Solusyon sa Marketing sa LinkedIn. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, CEO sa TopRank Online Marketing, Awtor, Tigpamaba @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Taghimo sa Content Marketing Institute, Awtor, Tigpamaba. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - Eksperto sa LinkedIn, Awtor. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Awtor, Tigpamaba. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr. Marketing Manager sa LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Taghimo sa Social Media Examiner, Awtor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP sa Marketing sa Kelly Services, Awtor, Speaker. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    Sa artikulo sa taas ingon nahisgutan nimo ang pipila nga pasiuna bahin sa pagpamaligya sa social media; alang sa mga hinungdan siguradong akong i-download ang imong eBook! Usa ka butang nga labi ka nga gi-post nga dalaygon nga lista sa mga tawo.

Unsay imong hunahuna?

Kini nga site naggamit sa Akismet sa pagpakunhod sa spam. Hibal-i kon giunsa ang pagproseso sa datos sa imong komento.